Aktuálně

Patrioti Pardubic uspěli v komunálních volbách

Patrioti Pardubic uspěli v komunálních volbách

Hnutí Patrioti Pardubic uspělo v komunálních volbách 2014. Nově založené hnutí pod vedením Ing. Jiřího Lejhance získalo dva zastupitele v Zastupitelstvu Města Pardubice a další zastupitele v městských obvodech, a to v MO I – centrum, MO II – Polabiny, MO V – Dukla a MO VII – Rosice. Velice Vám děkujeme za Vaši podporu.

CITY OF PATRIOTS, Město patriotů

city_of_patriots_01.jpg
CITY OF PATRIOTS

Volební noviny Patriotů Pardubice, které byly vydány před komunálními volba v roce 2014, přinesly netradiční pohled na problémy a kauzy Pardubic. Setkaly se s velkou odezvou občanů – mizely nám doslova před očima... Zabývaly se megalomanskými plány vedení radnice (zanoření dopravy před divadlem) i chybami, které by ani školák neudělal.

Ulice V Ráji

v_raji_01.jpg
Ulice V Ráji

Zdravé stromy, o které se řadu let nikdo nestará. Stromy jsou tak košaté, že v noci nemusí svítit pouliční osvětlení, protože dokonale stíní. Večer je nutno chodit s baterkou a ještě v předklonu, protože větve vám prostě vzpřímenou chůzi neumožňují. Chodník pod stromy je také neudržovatelný. Asi 10 let starou zámkovou dlažbou prorůstají drny a mech, a "borci", kteří mají v popisu práce se o městskou zeleň starat...