Životopisy

MUDr. Tomáš Rejda

rejda_tomas.jpg
MUDr. Tomáš Rejda

Jmenuji se Tomáš Rejda,
pracuji jako zubní lékař. Jsem předsedou Oblastní stomatologické komory Pardubice-Chrudim a členem zdravotního výboru Pardubického kraje. Narodil jsem se, pracuji, bydlím a hodlám dožít v Pardubicích. Záleží mi tedy na tom, jak Pardubice vypadají a budou vypadat. Nechci dávat žádné velké sliby – budu co nejlépe dodržovat 5P Patriotů pro rozvoj Pardubic, a bylo by dobré, aby se tím řídilo co nejvíce občanů Pardubic.

Dušan Rodr

rodr_dusan.jpg
Dušan Rodr

Jmenuji se Dušan Rodr,
rozhodl jsem se kandidovat za Patrioty Pardubic, jelikož si myslím, že by člověk měl někam patřit, něco udělat pro svou rodinu, kamarády a také třeba i něco nezištně například pro město. Přesvědčil mě můj kamarád Jirka Lejhanec, kterého dlouhodobě znám a je pro mne zárukou, která mne přesvědčila jít vůbec do politiky, jelikož vím, že on to doopravdy myslí jinak.

Ing. Jan Linhart

linhart_jan.jpg
Ing. Jan Linhart

Milý Honzo!
Za dobu posledních tří let, kdy jsme se potkávali v rámci ekologických aktivit, jsem poznal, že jsi člověk, který dokáže věnovat téměř veškerý svůj volný čas a většinu své energie věcem veřejným, především problémům ochrany přírody v Pardubicích a okolí, a to i tehdy, kdy z toho zjevně nemá sebemenší prospěch, ba spíše naopak. Velmi si tě za to vážím.

Ing. Jiří Lejhanec

lejhanec_jiri_2.jpg
Ing. Jiří Lejhanec

Jmenuji se Jiří Lejhanec, myšlenka založit hnutí Patrioti Pardubic vyplynula díky vlastním zkušenostem s fungováním uvnitř tzv. etablovaných stran. Volič, neznalý těchto vnitřních mechanismů, má nějakou představu a při pohledu na zveřejněnou kandidátku jen nevěřícně kroutí hlavou a říká si: „Oni se snad zbláznili", v horším případě ještě něco peprnějšího. Nechtěl jsem být nadále součástí něčeho, čemu jsem přestal věřit.