Ing. Jiří Lejhanec

Ing. Jiří Lejhanec

Jmenuji se Jiří Lejhanec,
myšlenka založit hnutí Patrioti Pardubic vyplynula díky vlastním zkušenostem s fungováním uvnitř tzv. etablovaných stran. Volič, neznalý těchto vnitřních mechanismů, má nějakou představu a při pohledu na zveřejněnou kandidátku jen nevěřícně kroutí hlavou a říká si: „Oni se snad zbláznili", v horším případě ještě něco peprnějšího. Nechtěl jsem být nadále součástí něčeho, čemu jsem přestal věřit.

Narodil jsem se v Pardubicích, mám zde velmi silné rodinné kořeny a chtěl bych alespoň touto cestou navázat na dobré jméno svých předků. Věřím, že se mi, spíš nám, to povede a že vše, co udělám, respektive jako pardubičtí Patrioti uděláme, bude dobré nejenom pro občany Pardubic, ale i pro ty, kteří zde studují, sem přijíždějí pracovat a nebo jako občasní návštěvníci města.

Moc bych si přál, aby z našeho hnutí vyrostlo velké společenství skutečných Patriotů, kterým není lhostejná budoucnost našeho milovaného města. Jsem velmi rád, že jsem našel dostatek zralých, názorově sladěných osobností a chceme jít společně touto cestou.

Pojďte s námi i Vy, nikdy není pozdě!

Váš pardubický Patriot